O nás

Počátky naší firmy sahají již do roku 2007, kdy vznikl první e-shop zaměřený na prodej tonerů a cartridgí. V roce 2012 došlo k založení společnosti KOVE Tools s.r.o. a také ke vzniku specializovaných e-shopů zaměřených na prodej značkového profesionálního nářadí a nástrojů. V letech 2013 - 2014 jsme rozšířili skladové kapacity a otevřeli výdejní místo v Kolíně. Vzhledem k rychlé expanzi firmy jsme v dubnu 2016 otevřeli zcela novou provozovnu v Kolíně – Zálabí. Díky nově vzniklým velkorysým skladovacím prostorům pro Vás můžeme i nadále navyšovat skladové zásoby, což vede ke značnému rozšíření sortimentu i k plynulejším dodávkám zboží. Aktuálně máme v nabídce více než 35 tisíc položek.

V současnosti provozujeme několik specializovaných internetových obchodů, ve kterých nabízíme zboží z více oborů. Zaměřujeme se převážně na prodej profesionálního ručního elektrického a pneumatického nářadí a nástrojů. V této oblasti můžete vyhledávat zboží ve třech různých e-shopech, které jsou pro Vaši lepší orientaci přehledně rozděleny dle kategorií a výrobců. Druhou oblastí je prodej tonerů, inkoustových náplní a kancelářské techniky.

Dodáváme zboží do stavebních firem, autodílen, kamenných obchodů s nářadím, řemeslníkům, výrobním závodům, úřadům, zdravotnickým zařízením a mnoha dalším. Spolupracujeme s partnery nejen v České republice, ale i v dalších evropských státech.

 

Mezi naše zákazníky patří:

Hyundai Dymos Czech, s.r.o.
Česká televize
Spa Hotel Schlosspark s.r.o.
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o.
Střední průmyslová škola dopravní, a.s.
LIFT construct Europe SE
Maděra a Šípek, spol. s r.o.
METAL TRADE COMAX, a.s.
Smurfit Kappa Czech s.r.o.
DEPRAG CZ a.s.
Otavské strojírny a.s.
Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
WTtech.CZ
Poděbradka, a.s.
Richter + Frenzel s.r.o.
SEKO AEROSAPACE a.s.
ELITEX Machinery, s.r.o.
MANAG a. s.
Mi - King s.r.o.
DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o.
Centrum estetické medicíny s.r.o.
Kistler Eastern Europe s.r.o.
KLEIN automotive s.r.o.
ZODIAC GALLEYS EUROPE S.R.O.
Skanska a.s.
Charouz Racing System SE
TÜV SÜD Czech s.r.o.
TEMAC AUTOMOTIVE a.s.
ŠKODA JS a.s.
Karlovarské minerální vody, a. s.